کد خبر: 4279
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
تعطیل شد

به منظور رعایت بهداشت و حفظ سلامت کاربران، تمامی کتابخانه های عمومی استان فارس از فردا تا پایان هفته تعطیل خواهند بود.

به گزارش پیام خبر، بر اساس مصوبه کمیته سلامت استان و به منظور حفظ سلامتی کاربران و اعضای کتابخانه های عمومی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی کتابخانه های عمومی استان فارس از فردا دوشنبه ۵ اسفندماه تا پایان هفته جاری تعطیل خواهند بود

با توجه به فعالیت کتابخانه های عمومی و حضور اقشار مختلف در این مکان های فرهنگی، و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، تعطیلی کتابخانه های عمومی در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه برای کنترل این بیماری وسلامت عمومی انجام شده است. 
گفتنی است در صورت لزوم، درخصوص تعطیل ماندن کتابخانه های عمومی در هفته آینده تصمیم گیری و اعلام خواهد شد. 
ضمن آرزوی سلامتی همه مردم شریف ایران، براساس این اطلاعیه از عموم مردم در خواست می شود ضمن خویشتن داری و رعایت همه جانبه توصیه های وزارت بهداشت، اخبار فعالیت کتابخانه های عمومی فارس را از پرتال اداره کل کتابخانه های عمومی فارس دنبال کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.