کد خبر: 4392
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
شبکه های سیما

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «دو فیلم با یک بلیط»، «گلناز»، «خواستگاری»، «پرچم»، «سفر داوود»، «یورش» و... چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه از شبکه‌های سیما به روی آنتن می‌رود.

به گزارش پیام خبر، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «سلام نابغه»، «دو فیلم با یک بلیط»، «نیک و نیکو»، «پنگوئن‌های آقای پاپر»، «سرزمین رؤیاها»، «گلناز»، «به من میگن بلدوزر»، «لونه زنبور»، «خواستگاری»، «جنگلبان جوان»، «فردایی بهتر»، «جاده صاف کن»، «ببر خیزان، اژدهای نهان ۲»، «سفر به کوهستان»، «پادشاه دزدان»، «پرچم»، «به رنگ نارنجی»، «سفر داوود»، «یورش»، «یک دماغ ناقابل»، «خونه پا»، «فرصت»، «داستان عوضی»، «بیلینکی بیل»، «داستان اسباب بازی ۱، ۲ و ۳»، «شهر بدون درخت»، «رالف خرابکار»، «لکنت»، «نگهبان طبیعت»، «بازگشت به زمین»، «متولد چهارم جولای»، «آواز گنجشک‌ها»، «ارباب حلقه‌ها ۲ قسمت اول و دوم»، «به روح پدرم»، «کینگ کنگ»، «زندان»، «مومیایی ۳»، «موش زبل»، «خواستگار محترم»، «نگهبان طبیعت»، «پیرمردهای غرغرو»، «ارباب حلقه‌ها ۳ قسمت اول و دوم»، «ماموریت»، «یاغی یک»، «ارثیه لوئیزا»، «آواز تهران»، «بهترین بازی دنیا»، «گفتگو با باغبان»، «دو نفر و نصفی» و «سرقت طلایی» چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «سلام نابغه» به کارگردانی جواد مزدآبادی چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۹:۴۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید؛ مهندس زرین‌کلاه از طراحان و نوابغ تبلیغاتی گردشگری برای شرکت در یک اجلاس مهم وارد فرودگاه کیش می‌شود. دختر جوانی به نام رویا در حالی‌که پلاکاردی در دست دارد و نام مهندس را در آن نوشته است در فرودگاه انتظار او را می‌کشد. در میان مسافران مردی حدوداً ۳۵ ساله در حالی که لباس‌های بسیار معمولی پوشیده است به درب خروجی می‌رسد مسافر متوجه رویا می‌شود و اسم خود را بر روی تابلو می‌بیند. رویا بعد از آشنایی او را با ماشین مدل بالایی به سمت هتل مورد نظرشان می‌برد. از طرفی وقتی مهندس زرین‌کلاه واقعی از دستشویی‌های فرودگاه بیرون می‌آید و بعد از برداشتن چمدان به‌سمت درب خروجی فرودگاه می‌رود، ولی کسی انتظار او را نمی‌کشد. شهره سلطانی، رامین ناصرنصیر، مهران رجبی، شهرام قائدی و افشین سنگ‌چاپ بازیگران این فیلم هستند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «دو فیلم با یک بلیط» به کارگردانی داریوش فرهنگ، چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است؛ یک کارگردان بعد از سال‌ها از آمریکا برگشته تا نخستین فیلم خود را بسازد. هنرپیشه اول مرد فیلم بر اثر سانحه‌ای نمی‌تواند به کارش ادامه دهد. فیلم باید به موقع به جشنواره برسد و کارگردان بعد از جستجوی بسیار، فروشنده دوره‌گردی را پیدا می‌کند که شباهت زیادی به هنر پیشه فیلم دارد. کارگردان تصمیم می‌گیرد از وجود فروشنده دوره گرد در فیلم استفاده کند. از سوی دیگر هنرپیشه اول زن درگیر مسائل خانوادگی است و قصد سفر به آمریکا را دارد. کارگردان، هنرپیشه بدل و هنرپیشه زن هرکدام با تجربه تازه‌ای روبرو می‌شوند. مهدی هاشمی، داریوش فرهنگ و افسانه بایگان در فیلم دو فیلم با یک بلیط ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی گلناز به کارگردانی «محمود معظمی»، جمعه ۱۶ اسفندماه ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره «گلناز صارمی» دختر بچه‌ای است که در کودکی پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملایر زندگی می‌کند. مادرش قصد دارد تا با یکی از دوستان برادر خود به‌نام حبیب آقا ازدواج کند، اما گلناز با این وصلت مخالف است، چون فکر می‌کند که مهرداد صارمی بازیگر معروف سینما پدر اوست! یک روز مهرداد صارمی در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور می‌یابد تا پاسخ‌گوی سؤالات طرفداران خود باشد. «گلناز» به برنامه زنگ زده و روی آنتن زنده خود را دختر «مهرداد صارمی» معرفی می‌کند و از او می‌خواهد که برای دیدارش به ملایر سفر کند! پس از این تماس زندگی «مهرداد صارمی» بهم می‌ریزد. متین ستوده، شهرام قائدی، عسل مردی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک نژاد، چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید؛ دو پسرخاله به نام‌های صابر و مرتضی در عرصه دزدی فعالیت دارند و با تحویل گرفتن یک جعبه که پدر صابر از مهتاب می‌دزدد وارد دردسری بزرگ می‌شوند. پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد و رعنا آزادی‌ور در فیلم سینمایی لونه زنبور هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «خواستگاری» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، پنج‌شنبه ۱۵ اسفندماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهید دید؛ پیرمردی به نام جواد جلالی با داشتن چندین فرزند و نوه بر اثر تشویق دوستان تصمیم می‌گیرد پس از سی سال که از فوت همسرش گذشته از نو ازدواج کند. او با پیرزنی، که همسن و سال خود اوست، آشنا می‌شود، اما فرزندان آن دو با این امر به شدت مخالفت می‌کنند. ثریا قاسمی، مرحوم هادی اسلامی و اسماعیل محرابی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «سفر داوود» به کارگردانی «ابراهیم نعمتیان»، جمعه ۱۶ اسفندماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. این فیلم داستان زندگی یک پسر بچه به نام داوود است که با پدرش باقر و نامادریش که باردار است زندگی می‌کند. او یک روز با تفنگ بادی بچه‌های روستا یک شلیک می‌کند که به زیر چشم یکی از بچه‌ها می‌خورد. داوود که ترسیده و از عکس‌العمل تند پدرش هم می‌ترسد از روستا فرار کرده و با ماشین به شهر می‌رود و با عکسی که از مادرش دارد به دنبال یافتن اوست و گیر فردی به نام حمید می‌افتد که از بچه‌های بی‌سرپرست سو استفاده می‌کند و آن‌ها را سر چهار راه‌ها به کار می‌گمارد. ابوالفضل قدیمی، حمید ابراهیمی، فهیمه مؤمنی و بهاره سعیدی در فیلم سینمایی سفر داوود بازی کرده‌اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «یک دماغ ناقابل» به کارگردانی «مجتبی چراغعلی»، چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره «افسون» است که در تلاش است تا بتواند بینی خود را عمل زیبایی کند، او بلافاصله بعد از جراحی زیبایی‌بینی، با فرنود ازدواج می‌کند. پدر افسون که پول کافی برای پرداخت به جراح را ندارد، با نیرنگ، چکی را که به همکار جراح داده بوده، پس می‌گیرد و از بین می‌برد. سحر ولدبیگی، عزت‌الله مهرآوران، مرجانه گلچین و افشین سنگ چاپ در فیلم تلویزیونی یک دماغ ناقابل هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «خونه پا» به کارگردانی ایمان افشاریان، پنج‌شنبه ۱۵ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم از این قرار است که؛ سهیل که نگهبانی ویلای یکی از دوستان پدرش را قبول کرده است حالا برای گردش با دوستانش تصمیم می‌گیرد به خارج از شهر برود و بدین ترتیب آدرس ویلا را به برادرش سپهر می‌دهد تا او به‌جایش نگهبانی بدهد. در این فیلم تلویزیونی؛ امیر غفارمنش، سلمان فرخنده، سوده شرحی و مسعود شریف هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «فرصت» به کارگردانی وحیدرضا حدیدی، پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است؛ مراسم عروسی فرهاد با دختر عمویش است و فرهاد در همان آغاز زندگی خبر ورشکستگی کارخانه‌ای را که در آن کار می‌کند می‌شنود. این مسئله او را برای تأمین زندگی تازه تشکیل داده‌اش دچار مشکل می‌سازد. بی بی زنی مسن و تنها است که فرهاد احترام زیادی برای او قائل است و گاه تنهایی او را پر می‌کند. نفیسه روشن، حسین فرضی‌زاد، مسعود شریف، جواد زیونی، سعید اوی، میترا دهقانی و اسماعیل جواد در فیلم تلویزیونی فرصت بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «داستان عوضی» به کارگردانی فریدون جیرانی، جمعه ۱۶ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. فیلم در مورد نویسنده‌ای است به نام حمید که به شدت به پول احتیاج دارد و قصد جدایی از همسرش «مینا» را دارد. اکبر عبدی، هدایت هاشمی، نگار عابدی و نادر سلیمانی بازیگران این فیلم هستند.

شبکه امید

فیلم تلویزیونی «لکنت» به کارگردانی محمود فتوحی، چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. ماجرای فیلم داستان پسربچه‌ای است که در یک مدرسه تک کلاسه در یک روستا تحصیل می‌کند و خواهرش به علت لکنت زبان مورد تمسخر همکلاسی‌هایش واقع می‌شود. او به توصیه معلم خود برای برطرف کردن لکنت زبان خواهرش تلاش می‌کند تا کتاب‌هایی را برای خواهرش تهیه کند و در این مسیر دچار چالش‌هایی می‌شود که داستان را جذاب می‌کند. سجاد اسماعیلی، مهرنوش مقیمی و محسن عالم‌زاده در فیلم تلویزیونی لکنت بازی کرده‌اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «آواز گنجشک‌ها» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۱۶ اسفندماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. این فیلم به داستان مرد ساده و میانسالی به نام کریم می‌پردازد. وی در یک مزرعه پرورش شترمرغ کار می‌کند. برحسب اتفاق یکی از شترمرغ‌ها از مزرعه فرار می‌کند. رضا ناجی و کامران دهقان در فیلم سینمایی آواز گنجشک‌ها نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها ۲ قسمت اول»، «به روح پدرم»، «کینگ کنگ»، «زندان»، «ارباب حلقه‌ها ۲ قسمت دوم»، «مومیایی ۳» و «موش زبل» چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها ۲ قسمت دوم»، «دردسر طلایی»، «نگهبان طبیعت»، «پیرمردهای غرغرو»، «ارباب حلقه‌ها ۳ قسمت اول»، «ماموریت» و «یاغی یک» پنج شنبه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ارثیه لوئیزا»، «آواز تهران»، «بهترین بازی دنیا»، «گفتگو با باغبان»، «ارباب حلقه‌ها ۳ قسمت دوم»، «دو نفرونصفی» و «سرقت طلایی» جمعه ۱۶ اسفندماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل