کد خبر: 4970
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
سید تقی سهرابی، مدیر کل صدا و سیمای فارس در جلسه قرارگاه بهداشت و سلامت حضرت شاهچراغ (ع)

مدیرکل صدا و سیما مرکز فارس گفت: در خصوص ستاد مردمی مواسات و همدلی ۴۷ برنامه تولید شد که موضوعات همدلی و کمک به مردم در تمامی نقاط استان بیان شد.

به گزارش پیام خبر، سید تقی سهرابی، امروز در جلسه تقویت همکاری و مشارکت خیرین و مردم برای پشتیبانی از نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا، که با حضور کمیته‌ های چهارگانه قرارگاه مردمی مواسات و همدلی استان برگزار شد، گفت: در مجموعه رسانه و صدا وسیما بالغ بر ۱۲ کمیته فعالیت دارند که بخش عمده ای از اقدامات آنها رسیدگی در حوزه پشتیبانی ذیل این کارگروه است.

مدیرکل صدا و سیما مرکز فارس با اشاره به اینکه در سطح کلان رسانه باتوجه به تشکیل ستاد مواسات و همدلی در حوزه رسانه سه سطح مشغول به فعالیت هستند، افزود: تاکنون تعداد ۲ هزار و ۸۲۳ خبر در خصوص بیماری کرونا و ستاد مواسات و همدلی تا پایان فروردین ماه به شبکه های مختلف ملی و بین المللی خبر مخابره شده است و بیش از ۳۰ هزار و ۳۳۸ دقیقه برنامه ساخته شده است که معادل ۵۰۵ ساعت برنامه سازی است که اقدام بسیار بزرگی است. 

وی با بیان اینکه مرکز صدا و سیمای فارس در برنامه های مختلفی به موضوع این بیماری پرداخته است، اظهار کرد: یکی از شاخص ترین برنامه ها برای بیماری کرونا، برنامه عبور از کرونا بود که با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و حضور اطبا این برنامه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت که علاوه بر بعد آموزشی و اطلاع رسانی دقیق در خصوص این بیماری، با هدف جلوگیری از شایعه در دستور کار قرار گرفت و به موضوع آن پرداخته شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس ادامه داد: در خصوص ستاد مردمی مواسات و همدلی ۴۷ برنامه تولید شد که موضوعات همدلی و کمک به مردم در تمامی نقاط استان بیان شد.

سهرابی اضافه کرد: این در حالی است که در سه حوزه تفریح، سرگرمی به ویژه در دوره قرنطینه و در حوزه آموزش که در دو بخش آموزش کرونا و آموزش فرزندان و دانش آموزان با همکاری آموزش و پرورش ایجاد شده بود و در حوزه اطلاع رسانی نیز به جد اقدامات موثری انجام شد و این اقدامات نیز همواره انجام می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.