کد خبر: 5083
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
کنکور

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما در آموزش ابتدایی، آزمون کتبی و حضوری نخواهیم داشت.

به گزارش پیام خبر، فرهاد اسماعیلی، امروز با حضور در یک برنامه زنده رادیویی، اعلام کرد: مدارس با هدف رفع اشکالات درسی دانش آموزان در فارس بازگشایی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس افزود: حضور دانش آموزان اختیاری است اما آموزگاران و کادر آموزش در مدارس با هدف ارتقای درسی دانش آموزان در مدارس، حضور دارند.

وی اضافه کرد: مدارس با رعایت موازین و نکات بهداشتی لازم باز شده اند و رفت و آمد دانش آموزان به مدارس نیز به عهده والدین است.

اسماعیلی اعلام کرد: مدارس شبانه روزی و استثنایی شامل این بازگشایی نیستند و برای برگزاری امتحانات پایان سال نیز تدابیری همچون مهمان شدن دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم در دبیرستان های نزدیک محل سکونت دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس با تقدیر از تلاش بی وقفه آموزگاران فارس در ایام تعطیلی مدارس در پی کرونا، عنوان کرد: اقدامات شبانه روزی معلمان در این حوزه و ارائه آموزش مجازی که اجازه ندادند تا خللی در آموزش ایجاد شود و دانش آموزان از درس عقب بمانند، قابل تقدیر است.

 اسماعیلی با تاکید بر حفظ سلامت دانش آموزان در برگزاری اتحانات پایان سال، بیان کرد: امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری و رعایت نکات بهداشتی لازم برگزار خواهد شد و آزمون استعدادهای درخشان نیز در تاریخ مشخص شده در به صورت حضوری خواهد بود.

وی ادامه داد: در آموزش ابتدایی، آزمون کتبی و حضوری برگزار نخواهد شد و ارزشیابی به صورت توصیفی و کیفی و طبق گزارش آموزگاران در طول سال تحصیلی، انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل