نشست خبری محسن کلاری، رئیس سازمان دانش آموزی فارس

مراکز فرهنگی، رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر فارس آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر اقشار جامعه است.

به گزارش پیام خبر، محسن کلاری، گفت:  هماهنگی های صورت گرفته در حوزه معاونت پشتیبانی، سال تحصیلی جدید از نگاه مالی سالی همراه با صرفه جویی، افزایش بهره وری و کارایی است و امیدورایم که بتوانیم در فضای موجود کرونایی مشکلات را به گونه ایی حل کنیم که سالی بدون دغدغه و مشکل را پشت سر بگذاریم.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش استان فارس از تخصیص اعتبارات خوب به ادارات آموزش و پرورش سراسر استان  خبر داد و گفت: در راستای مدیریت فضای کرونایی موجود در سال تحصیلی جدید ادارات باید با برنامه ریزی منسجم و همگام با پروتکل های بهداشتی  از این اعتبارات برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و برای برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم و دوازدهم بهره ببرند.
وی افزود: امسال در نظر داریم مقدمات توزیع کتاب  از ۱۵ خرداد فراهم شود تا بتوانیم  از ۱ تیرماه کتاب ها را برای اداراتی که  بیشترین ثبت نام را  دارند ارسال کنیم و توزیع کتاب های دوره متوسطه اول، طبق بخشنامه و برنامه ریزی وزارت  به صورت متمرکز توسط  مدارس انجام می شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان فارس ادامه داد: امسال اولین سالی خواهد بود که کتاب های همه پایه های تحصیلی به صورت متمرکز توسط ادارت آموزش و پرورش و مدارس توزیع خواهد شد و امیدوایم که با همکاری اولیا و مدارس  ان شاالله بتوانیم ۲ ماه زودتر از سال های  گذشته کتاب ها را توزیع کنیم و از ۱۵ خردادماه نیز دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند با ارائه کارت دانشجویی خود همانند سایر فرهنگیان از خدمات باشگاه فرهنگیان بهره ببرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل