کد خبر: 5224
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
فرهاد اسماعیلی،مدیر کل آموزش و پرورش فارس،ثبت نام

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: پیش ثبت ‌نام مدارس در پایه اول ابتدایی از ۳۱ خرداد آغاز و تا ۹ تیر ادامه خواهد داشت.

به گزارش پیام خبر، فرهاد اسماعیلی گفت: پیش ثبت ‌نام مدارس در پایه اول ابتدایی از ۳۱ خرداد آغاز و تا ۹ تیر ادامه خواهد داشت و ثبت نام دانش آموزان به جز در پایه های ورودی، در سایر پایه ها به صورت غیر حضوری انجام می شود و اولیا محترم برای پیش ثبت ‌نام فرزندان خود در پایه اول ابتدایی، می توانند از ۳۱ خرداد تا ۹ تیرماه از طریق مراجعه به سامانه http://madrese.farsedu.ir اقدام کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس بیان کرد: از  ۱۱ تا ۱۴ خردادماه  نیز از طریق سامانه پیامکی یا مراجعه به سایت، نوبت دهی برای حضور اولیا انجام می گیرد و از  ۱۵ تا ۲۵ تیرماه  اولیا بر اساس زمان بندی اعلام شده می توانند برای ثبت نام قطعی فرزند خود در مدرسه ایی که در سامانه اعلام شده  مراجعه حضوری داشته باشند.

وی با بیان این که برای کاهش مراجعه حضوری اولیا  اجرای طرح سنجش سلامت نیز همزمان با ثبت نام حضوری و از ۱۵ تیرماه آغاز می شود افزود: زمان پیش ثبت نام در پایه هفتم دوره اول متوسطه را از ۲۸ تیر تا ۶  مرداد و  از ۸ مرداد تا ۱۲ مردادماه نیز نوبت دهی و اطلاع رسانی به والدین از طریق سامانه پیامکی و یا مراجعه به سایت صورت می گیرد و پس از آن اولیا محترم می توانند بر اساس زمان بندی اعلام شده از ۱۳ تا ۲۶ مردادماه برای ثبت نام قطعی در مدرسه حضور داشته باشند.

اسماعیلی ادامه داد:  ثبت نام ‌ها در پایه دهم دوره دوم متوسطه بر اساس نتایج اعلام شده در هدایت  تحصیلی انجام می شود و ثبت نام در گروه الف از ۱۳ تا ۲۰ مرداد، گروه ب از ۲۱ تا ۲۵ مرداد، گروه ج از ۲۶ تا ۲۷ مرداد و سایرین نیز در روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه انجام می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس تصریح کرد: پیش ثبت نام هنرستان های تربیت بدنی از ۴ تا ۷ مرداد ماه انجام می شود در روزهای ۸ و ۹ مردادماه نیز آزمون عملی برگزار می شود که نتایج آن ۱۱ مرداد اعلام خواهد شد و ۱۲ مرداد نیز ثبت نام قطعی دانش آموزان پذیرفته شده در این آزمون ها انجام می گیرد و تنها ثبت نام در پایه اول دوره ابتدایی، هفتم و دهم دوره متوسطه صرفا به صورت حضوری و با حضور اولیا در مدارس انجام می شود که در این پایه‌ها والدین باید طبق زمان بندی‌هایی که از طرف مدیران مدارس اعلام می‌شود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ثبت نام در مدرسه حاضر شوند.

وی در پایان یادآور شد: برای سایر پایه‌ها نیاز به حضور در مدارس نیست و کماکان مانند سال‌های قبل، پس از اتمام امتحانات پایان سال تحصیلی، ثبت نام در پایه بالاتر توسط خود مدرسه انجام می‌شود، مگر اینکه دانش آموزی از یک مدرسه بنابر ضرورت به مدرسه دیگر منتقل شود

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.