کد خبر: 5234
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
دخانیات

مدیر موسسه «ترنم زیبای محبت» از جایگزاری نماد «نه به دخانیات» در ساختمان معاونت فرهنگی و امور جوانان فارس خبر داد.

فرانک شجاعی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط موسسه «ترنم زیبای محبت» هفته ملی «بدون دخانیات» به خبرنگار پیام خبر گفت: ترنمی ها با توجه به فرا رسیدن هفته ملی «بدون دخانیات»، همانند ادوار گذشته با کمی تغییر به علت شرایط جامعه و حاکم بودن کرونا  به جای برگزاری همایش، تئاتر خیابانی و تجمع با نصب و جایگزاری نماد «نه به دخانیات» در ساختمان معاونت فرهنگی و امور جوانان فارس(پشت باغ جنت) که محل رفت و آمد جوانان است به جنگ علیه دخانیات رفتند که مورد توجه عموم قرار گرفت.

مدیر موسسه «ترنم زیبای محبت» افزود: هدف از این کار، نشان دادن پلیدی های دخانیات و آگاه سازی جوانان به مضرات آن بود و اگر این حرکت اجتماعی به یک نفر هم تلنگری وارد کرده تا از دخانیات دور شود آن را به فال نیک می گیریم و برای ما با ارزش هست.

وی اضافه کرد: با کلیپ هایی که در این چند روز در مورد «نه به دخانیات» در توسط موسسه پخش شد، توانستیم چند جوان که مصرف کننده سیگار و قلیان بودند را جذب موسسه کنیم و در مشاوره هایی که به آنها می دهیم به سمت ترک سیگار هدایت خواهند شد.

گفتنی است در این هفته، ۴ پخش زنده و کلیپ با حضور کارشناسان و متخصصان اعتیاد نیز توسط موسسه به انجام رسید و در آدرس اینستاگرامی Taranome.zibaye.mohabat این برنامه ها قابل دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل