کد خبر: 5237
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
اجرای "آوای همدلی" در خرامه

«آوای همدلی» بر اساس قطعه موسیقی گروه‌خوانی با حضور ۱۵ نفر از هنرمندان نوجوان و جوان انجمن نمایش و موسیقی خرامه اجرا شد.

به گزارش پیام‌خبر؛ دبیرخانه انجمن‌های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه با مشارکت واحد فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان، آوای همدلی را با هنرمندان نوجوان و جوان خرامه‌ای در نقاط مختلف شهر و در فضای باز اجرا کردند.

این برنامه در قالب تفاهم‌نامه‌های فرهنگی هنری بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد امام خمینی با هدف ایجاد همدلی، نشاط اجتماعی، تقویت فرهنگ و روحیه مشارکت‌های اجتماعی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا طراحی و با مدیریت این اداره اجرا شد.

سعید زارعی، مسئول دبیرخانه انجمن‌های فرهنگی هنری و مدیر اجرایی برنامه در این باره گفت: «آوای همدلی» بر اساس قطعه موسیقی گروه‌خوانی با حضور ۱۵ نفر از هنرمندان نوجوان و جوان انجمن نمایش و موسیقی پس از تمرین در پارک شهر و یادمان شهدای گمنام، میدان مرکزی شهر و مجتمع آپارتمانی مهر اجرا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.