حجت الاسلام غلامحسین نیازی، مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی فارس

در حکمی از سوی «مصیب امیری»، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس، حجت الاسلام «غلامحسین نیازی» به ‌عنوان مدیر روابط عمومی و حوزه مدیریت این اداره کل منصوب شد.

به گزارش پیام خبر، در حکمی از سوی «مصیب امیری»، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس، حجت الاسلام «غلامحسین نیازی» به ‌عنوان مدیر روابط عمومی و حوزه مدیریت این اداره کل منصوب شد، در متن حکم صادرشده آمده است:

«تعامل و ارتباط منسجم و مؤثر با مدیران و کارکنان محترم، ایجاد ارتباط مفید و سازنده حوزه مدیریت با مجموعه کارکنان و بالعکس، برنامه ریزی و ارائه راهکار برای اجرای صحیح امور، ارتقای کیفی حوزه مدیریت و روابط عمومی، افزایش بهره وری، پیگیری مکاتبات و مصوبات و ارائه گزارش های دقیق و بهنگام، طرح تکریم ارباب رجوع و تنظیم ملاقات عمومی متقاضیان با مدیریت اداره کل، تنظیم فعالیت ها و ارتباطات همه جانبه این اداره کل و شهروندان و ارباب رجوع و بالعکس، ارتباط مستمر و سازنده با مطبوعات و اصحاب رسانه، ایجاد تعامل و ارتباط مفید با سایر نهادها، سازمان ها و ادارات در سطح استانی و ملی جهت رشد و توسعه فعالیت ها و تحقق اهداف سازمانی، برگزاری نشست های خبری و رسانه ای، پاسخگویی به سوالات و درخواست ها در عرصه رسانه های مکتوب، فضاهای مجازی، تعامل و ارتباط با سازمان های مردم نهاد (NGO) ها، سمن ها و انجمن های مرتبط با وظایف سازمانی و توسعه گردشگری، صنایع دستی، حفظ و احیاء میراث فرهنگی (ملموس و ناملموس) ایده پردازی و اخذ نظرات و پیشنهادات جهت امور تبلیغی، حفاظت از میراث فرهنگی، آموزش و ترویج صنایع دستی و ارتقای کمی و کیفی گردشگری، برپایی نمایشگاه ها، سمینارها، جلسات تخصصی در راستای اهداف و ماموریت های اداره کل اهتمام جدی بعمل آورید.»

خاطر نشان می شود،‌ حجت الاسلام «غلامحسین نیازی»، پیش از این رئیس ستاد کانون های مساجد فارس، رئیس نمایندگی خبرگزاری شبستان فارس و مشاور معاون فرهنگی شهرداری شیراز، بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.