کد خبر: 5490
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
لیورپول

فیل تامپسون مدافع اسطوره ای باشگاه لیورپول شب گذشته پس از قهرمانی تیم محبوبش به سر الکس فرگوسن طعنه، زد.

لیورپول شب گذشته با شکست 2-1 سیتی در زمین چلسی توانست برای اولین بار در لیگ برتر انگلیس قهرمان شود. قرمزها البته در فرمت قدیمی رقابت ها 18 بار قهرمان شده بودند ولی پس از شکل گیری لیگ برتر و به مدت 30 سال، دیگر نتوانسته بودند در انگلیس قهرمان لیگ شوند.

در نهایت یورگن کلوپ توانست لیورپول را هفت هفته به اتمام لیگ قهرمان کند که در تاریخ فوتبال انگلیس یک رکورد محسوب می شود.

سر الکس فرگوسن که یونایتد را به 13 قهرمانی در لیگ برتر رساند، زمانی گفته بود به یونایتد آمده تا لیورپول را از جایگاه امن لعنتی اش بیرون کند.

فیل تامپسون اسطوره لیورپول در مصاحبه با اسکای اسپورتس و پس از قهرمانی قرمزها با حالت کنایه ای گفت: ما برگشتیم. ما به جایگاه امن مان برگشتیم. مهم نیست در این مدت چه اتفاقاتی رخ داده ولی بالاخره به جایی که متعلق به ما بود، برگشتیم.

بله، 30 سال طول کشید یعنی به اندازه یک تغییر نسل. در این مدت ما 2 قهرمانی چمپیونزلیگ را کسب کردیم ولی برای همه هواداران، قهرمانی لیگ برتر ارزش بیشتری داشت. هر سال ناکام می ماندیم و این باعث عذاب بود.

تامپسون ادامه داد: مربیان و بازیکنان زیادی آمدند ولی نتوانستند. باید به یورگن کلوپ و این مجموعه بازیکنان تبریک گفت. قطعا این بهترین تیم تاریخ لیورپول است. پیش از این، لیورپول تیم های بزرگی داشته ولی نه به این عظمت و قدرت. سال گذشته قهرمان اروپا شدیم و در لیگ برتر با 97 امتیاز هم نتوانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. بسیاری می گفتند شما هرگز نمی توانید قهرمان شوید اما این بازگشت و تلاش بازیکنان برای پیشی گرفتن از سیتی و رسیدن به قهرمانی استثنایی بود. اگر همین تیم حفظ شود، فصل بعد نیز لیورپول قادر به تکرار عنوان قهرمانی خود خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.