کد خبر: 5493
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
سکه طلا و دلار

امروز سکه بهار آزادی طرح قدیم ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله می شود.

به گزارش پیام خبر، امروز (شنبه ۷ تیر) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۸۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان، هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۱ دلار و هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۸۳ هزار تومان ارزشگذاری شده است. امروز سکه بهار آزادی طرح قدیم ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله می شود.

امروز (شنبه ۷ تیر) در بازار آزاد ارز دلار ۱۸ هزار و ۸۴۳ تومان، یورو ۲۰ هزار و ۹۴۴ تومان، پوند ۲۳ هزار و ۸۶۱ تومان، درهم امارات ۵۲۵۲ تومان، یوان چین ۲۷۲۱ تومان و لیر ترکیه ۲۸۰۴ تومان ارزشگذاری و معامله می شود.

این در حالی است که (پنجشنبه ۵ تیر) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۸۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان، هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۶۲ دلار، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان ارزشگذاری و معامله می شد.

همچنین (پنجشنبه ۵ تیر) در بازار آزاد ارز دلار ۱۹ هزار و ۳۰۲ تومان، یورو ۲۱ هزار و۴۰۲ تومان، پوند ۲۴ هزار و ۲۲۵ تومان، درهم امارات ۵۳۳۵ تومان، یوان چین ۲۷۶۴ تومان و لیر ترکیه ۲۸۴۹ تومان بود.

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (شنبه ۷ تیر) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۱ ارز افزایش، نرخ ۱۵ ارز کاهش و ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.