کد خبر: 5499
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
آرم باشگاه پرسپولیس

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: اینکه شانس اصلی قهرمانی را برای پرسپولیس قائل هستیم با قهرمان دانستن آنها تفاوت زیادی دارد. بازیکنان نباید با این خیال بازی کنند.

به گزارش پیام خبر، ناصر ابراهیمی در خصوص شروع دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران پس از چهار ماه تعطیلی گفت: به هر حال طبیعی است که انتظار فوتبال زیبا و تماشایی را از تیم ها نباید داشته باشیم. تعطیلی چهار ماهه رقابت های فوتبال سابقه نداشته است و این می تواند برای هر بازیکنی مشکل ساز شود.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: به نظرم بخشی از دلخوشی مردم ایران همین فوتبال است. اگر آن را هم بگیریم دیگر چیزی برای سرگرمی مفید و توجه به ورزش در سطح جامعه باقی نمی ماند. تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری دوباره بازی ها مناسب بود اما باید توجه به پروتکل های بهداشتی را بیشتر از قبل کرد. احساس می کنم ضعف هایی در این بخش وجود دارد که باید تمام دست اندرکاران برگزاری مسابقات لیگ برتر به آن توجه ویژه ای کنند.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره صدرنشینی پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیازی نسبت به تیم های دوم و سوم جدول تاکید کرد: قطعا همه چیز به سود پرسولیس است.  اینکه شانس اصلی قهرمانی را برای پرسپولیس قائل هستیم با قهرمان دانستن آنها تفاوت زیادی دارد. بازیکنان نباید با این خیال بازی کنند. آنها باید مراقب خواب قهرمانی‌شان باشند. شاید خیلی ها فکر کنند که بازی های مهم پرسپولیس از سر راه برداشته شده ست اما تیم هایی نظیر پیکان که برای فرار از منطقه سقوط می جنگند می توانند خطرساز شوند.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم رقابت های لیگ برتر با کمترین تعداد مصدوم به پایان برسد. کادرفنی باشگاه ها و مربیان بدنساز تیم ها وظیفه مهمی بر گردن دارند. بازیکن نباید در زمین مسابقه احساس ضعف کند. اگر بتوانیم خیلی زود خودمان را با شرایط حال حاضر در فوتبال جهان وفق بدهیم موفقیت هایمان در عرصه باشگاهی و ملی افزایش خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.