کد خبر: 5502
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
حضور فیلم بالین در جشنواره فیلم های کوتاه بردو فرانسه

فیلم کوتاه «بالین» به کارگردانی احسان شادمانی در جدیدترین حضور جهانی به نخستین جشنواره فیلم‌های کوتاه بوردو فرانسه راه پیدا کرد.

به گزارش پیام خبر، فیلم کوتاه «بالین» به کارگردانی احسان شادمانی در جدیدترین حضور جهانی به نخستین جشنواره فیلم‌های کوتاه بوردو فرانسه راه پیدا کرد.

این فیلم کوتاه که گفتار متن آنرا دکتر مسعود دلخواه به عهده داشته است در بخش فیلم‌های اکسپریمنتال این جشنواره به رقابت خواهد پرداخت.

جشنواره بوردو فرانسه 23اکتبر منتخبین جوایز را معرفی خواهد کرد.

در فیلم کوتاه بالین زواش تقوایی، لیلا دوکوهکی، پردیس شیروانی و ایمان دبیری که همگی از بازیگران شیرازی هستند به ایفای نقش پرداخته‌اند، امین باقری مدیرفیلمبرداری، سامان شهامت طراح صدا، حمید صادقی مدیرتولید و امین آرامیان دستیار کارگردان  طراح صحنه؛ فرناز ایزدی موسیقی؛ مصطفی فرمانی این اثر هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.