کد خبر: 5533
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
شنای پروانه

شنای پروانه، سرآغاز کار سینما مهر آباده سینما مهر آباده از 12 تیرماه سال جاری، با اکران فیلم سینمایی شنای پروانه آغاز یه کار می‌کند.

شنای پروانه، سرآغاز کار سینما مهر آباده

سینما مهر آباده از 12 تیرماه سال جاری، با اکران فیلم سینمایی شنای پروانه آغاز یه کار می‌کند.

هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از جمله فرصت‌های ارزشمند برای گسترش و رشد فرهنگ هنر را وجود سالن‌های سینمایی در هر شهر دانست و گفت: از فرصت‌های خوب و ارزشمند برای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به هنر هفتم در آباده، سینما مهر بود که با مشارکت بخش خصوصی در تالار هنر آباده راه اندازی خواهد شد.

فرخی ادامه داد: خوشبختانه در پنج سال گذشته، تنها در این چهار ماه کرونایی همزمان با سراسر کشور، سینما مهر آباده نیز دست از کار کشید که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با فیلم سینمایی شنای پروانه، کار خود را از خواهد گرفت.

سید علی موسوی، کارشناس هنری سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده نیز گفت: حفظ و رعایت کلیه موارد و پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار عوامل اجرایی سینما مهر خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای فیلم در تالار هنر حاضر شوند.

موسوی افزود: طبق قوانین و مقررات ستاد مقابله با ویروس کرونا و همچنین معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران سینماهای کشور می‌توانند با 50 درصد ظرفیت سالن، فعالیت خود را آغاز نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.