کد خبر: 5541
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
بورس

مدیرعامل مجموعه بزرگ «همه مردم دنیا»، از آمادگی برای ایجاد اولین هلدینگ گردشگری کشور برای حضور در بورس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، افشین شفیعی سروستانی گفت: آنچه که باید بیش از گذشته به آن توجه کرد، رهنمودهای رهبری در گام دوم انقلاب است که در آن به توسعه اقتصادی و جدا شدن از وابستگی به نفت تاکید شده که برای تحقق این مهم صنعت گردشگری جایگزین بسیار مناسبی است.

مدیرعامل شرکت «همه مردم دنیا» ادامه داد: خوشبختانه بورس کشور در حال رشد خوبی است به همین دلیل حضور مجموعه های وابسته به گردشگری از جمله هتل ها، دفاتر خدمات مسافرتی و مجتمع های گردشگری می توانند جایگاه مناسبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه ورود مجموعه های گردشگری برای حرکت در بورس با مشکلاتی مواجه است، تاکید کرد: خوشبختانه شرکت همه مردم دنیا با توجه به زیرساخت های مناسب خود به زودی سهام شرکت را در بورس عرضه می کند و به همین دلیل می تواند پایگاه مناسبی برای دیگر همکاران باشد.

شفیعی سروستانی افزود: این آمادگی وجود دارد که با ایجاد یک هلدینگ بزرگ، هتل ها و مجتمع های گردشگری کشور را در کنار هم قرار دهیم تا همکاران دیگری که شرایط لازم برای ورود به بورس را ندارند بتوانند از زیرساخت های قانونی و مناسب شرکت همه مردم دنیا استفاده کنند.

وی از اشخاص حقیقی و حقوقی که تمایل دارند کسب و کار خود را در بورس عرضه کنند خواست تا رزومه خود را به ایمیل info@apwpjs.com ارسال کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل