کد خبر: 5592
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
دلار و سکه

امروز (یکشنبه ۱۵ تیر) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۰۷ هزار و ۵۰۰ تومان، هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۵ دلار و هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان است.

به گزارش پیام خبر، امروز (یکشنبه 15 تیر) هر گرم طلای 18 عیار 907 هزار و 500 تومان، هر انس طلا در بازارهای جهانی 1775 دلار و هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون و 210 هزار تومان است. سکه بهار آزادی طرح قدیم 9 میلیون و 500 هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 30 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی 5 میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی 2 میلیون و 940 هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و 550 هزار تومان ارزشگذاری شده است.

امروز (یکشنبه 15 تیر) در بازار آزاد ارز دلار 20 هزار و 891 تومان، یورو 23 هزار و 302 تومان، پوند 26 هزار و 506 تومان، درهم امارات 5809 تومان، یوان چین 3015 تومان و لیر ترکیه 3099 تومان معامله می شود.

این در حالی است که روز گذشته (شنبه 14 تیر) هر گرم طلای 18 عیار 889 هزار و 100 تومان، هر انس طلا در بازارهای جهانی 1775 دلار، هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون  185 هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم 8 میلیون و 900 هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید 9 میلیون و 468 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی 4 میلیون و 750 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 2 میلیون و 700 هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و 450 هزار تومان ارزشگذاری شده بود.

روز گذشته (شنبه 14 تیر) در بازار آزاد ارز دلار 18 هزار و 952 تومان، یورو 21 هزار و 102 تومان، پوند 26 هزار تومان، درهم امارات 5695 تومان، یوان چین 2955 تومان و لیر ترکیه 3042 تومان ارزشگذاری شده بود.

بانک مرکزی امروز (یکشنبه ۱۵ تیر) ‌نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی نرخ‌ها در مقایسه با روز گذشته ثابت ماند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.