کد خبر: 5680
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
مصیب امیری، نشست خبری فعالان گردشگری کشور عمان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از فروش اینترنتی بلیت اماکن تحت پوشش این اداره‌کل خبر داد.

به گزارش پیام خبر، مصیب امیری گفت: با آغاز راه‌اندازی باجه‌های الکترونیکی بلیت در بخش اصلی مجموعه‌های تاریخی و گردشگری این اداره‌کل در دی‌ماه سال 1397، به‌صورت هم‌زمان فروش اینترنتی نیز در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس افزود: «با توجه به شیوع ویروس کرونا، این اداره‌کل در نظر دارد ضمن محدود کردن فروش بلیت به‌صورت حضوری این خدمات را در سایر مجموعه‌هایی که فاقد فروش الکترونیکی و اینترنتی است، فعال کند.

وی اضافه کرد: سامانه فروش اینترنتی بلیت به نشانی www.tafrihati.com در حال حاضر در دسترس عموم است و علاوه بر آن نرم‌افزار کاربردی آپ و تفریحاتی نیز قابل‌استفاده هستند.

امیری اعلام کرد: هم‌اکنون مجموعه‌های فرهنگی آرامگاه سعدی، حافظ، مجموعه زندیه (ارگ کریم‌خان زند، حمام وکیل و موزه پارس)، میراث جهانی تخت جمشید، پاسارگاد و نقش رستم به سامانه فروش الکترونیکی و اینترنتی مجهز هستند، به‌زودی مجموعه‌های موزه سنگ هفت‌تنان، منظر جهانی ساسانی (بیشاپور، فیروزآباد و سروستان)، موزه کازرون و بیشاپور و باغ نشاط لار نیز به این سامانه مجهز خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.