کد خبر: 5786
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی رستم

با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، جشن عید غدیر را باید پرشور و شادی‌گستر برای مردم برگزار کنیم.

به گزارش پیام خبر؛ پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی رستم با حضور حجت‌الاسلام سید حسین حسینی بوشهری، امام جمعه مصیری، سید ابوطالب حسینی، فرماندار رستم و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در زمینه «بزرگداشت دهه امامت و ولایت» در شهر مصیری شهرستان رستم برگزار گردید.

حجت‌الاسلام حسینی بوشهری در این نشست گفت: با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، جشن عید غدیر را باید پرشور و شادی‌گستر برای مردم برگزار کنیم.

سید ابوطالب حسینی، فرماندار رستم هم کارهای فرهنگی در فضای مجازی را مفید دانست و گفت: این آمادگی را داریم تا در دوران نابسامان کرونایی جشن عید سعید غدیر را با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سراسر شهرستان برگزار نماییم.

رحمن محقق، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم نیز برگزاری شعرخوانی شاعران در جشن عید غدیر، جشنواره شعر، جشنواره نقاشی، جشنواره خوشنویسی و جشنواره مقاله‌نویسی دهه امامت و ولایت در بستر فضای مجازی دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.