کد خبر: 5791
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
برگزاری جشنواره مجازی داستان‌های بومی و محلی اوز

جشنواره مجازی داستان‌های بومی و محلی اوز برگزار می‌شود.

به گزارش پیام خبر، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز  اعلام کرد: در راستای پاسداشت و پاسداری از داستان‌ها و حکایت‌های بومی و محلی و شناسایی و شناساندن برترین آثار کوتاه در شهرستان‌های اوز، لار، گراش و خنج و ایجاد رقابت سالم و سازنده بین کودکان و نوجوان جشنواره مجازی داستان‌های بومی و محلی در اوز برگزار می‌شود.

فروغ هاشمی، ادامه داد: داستان‌های خلاق و نوآورانه با بیان خوب و زیبا و رساندن مفهوم اجتماعی در این جشنواره از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

وی بیان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا پایان روز دهم مرداد همزمان با عید سعید قربان به شماره ۰۹۳۹۷۳۵۶۴۰۸ واتساپ کرده و یا به نشانی Evaz.fars@farhangmail.ir ارسال نمایند.

به گفته هاشمی، انتخاب درست داستان محلی ۴۰ امتیاز، فن بیان ۲۰ امتیاز، خلاقیت، دکور، صحنه و موسیقی ۳۰ امتیاز و رعایت زمان ۱۰ امتیاز شرایط و شاخص امتیازات مسابقه یادشده است.

وی تصریح کرد: مسابقه برای کودکان و نوجوانان است و آثار در قالب فایل صوتی و یا کلیپ‌های نمایشی ۲ دقیقه‌ای است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.