رسول قانونی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی فارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۰ مردادماه ۹۹ قابل دریافت خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، «رسول قانونی» گفت: نتایج این آزمون ورودی پایه دهم دبیرستانها  و هنرستانهای نمونه دولتی فارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  از ساعت  ۱۴ روز جمعه ۱۰  مردادماه از طریقسامانه https://sanjesh.farsedu.ir قابل دریافت خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس افزود: امسال قریب به ۱۸ هزار دانش آموز برای ادامه تحصیل در مدارس متوسطه و هنرستانهای نمونه دولتی در ۱۶۵ حوزه امتحانی در سراسر فارس در این آزمون شرکت کردند.

وی اضافه کرد: ازمیان  ۴۷۷۰دانش آموزان دختر و پسر پذیرفته شده در این آزمون در فارس، تعداد  ۴۱۴۰ نفر درشاخه نظری و  ۶۳۰  نفرنیز درشاخه فنی و حرفه ای به مدارس نمونه دولتی استان راه خواهند یافت.

قانونی اعلام کرد: هم اکنون ۴۵ دبیرستان متوسطه نظری و ۶ هنرستان نمونه دولتی در سطح استان فعالیت دارند و پذیرفته شدگان جهت ثبت نام در این مدارس، لازم است از تاریخ ۱۱ لغایت ۲۰مردادماه ۹۹ با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه و ثبت نام نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل