کد خبر: 5877
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
انجمن نمایش نی‌ریز

شعبانی از کسانی که مایل به دیدن فیلم‌های‌ تئاتر هستند خواست تا با همراه داشتن فلش به مرکز پژواک رایانه واقع در خیابان جانبازان، روبروی آموزشگاه فرهمندی مراجعه و فیلم‌های تئاتر را به رایگان دریافت کنند.

به گزارش پیام خبر؛ انجمن هنرهای نمایشی نی‌ریز، فیلم برخی از تئاترهای انجام شده سالهای پیش شهرستان نی‌ریز را گردآوری و به صورت زنده پخش خواهد کرد.

سپهر شعبانی، رییس انجمن نمایش نی‌ریز گفت: با ورود ویروس کرونا و برچیدگی فعالیت‌های گروهی بویژه هنرهای نمایشی، این انجمن بنا دارد تا در این دورانِ دلتنگی، در خانه بمانیم و بتوانیم با دیدن فیلم نمایش‌هایی که در تماشاخانه‌های نی‌ریز اجرا شده است، دوباره بوی نمایش و تئاتر را استشمام کنیم و بگوییم هیچ‌چیز نمی‌تواند هنرمند را متوقف کند؛ حتی اگر همه امکانات و ابزار را از او بگیرند.

وی افزود: هرچند بیشتر فعالیت‌های هنری تعطیل شد، اما زندگی زیر پوست شهر جریان دارد. هنرمند می‌اندیشد و این مهم‌ترین سلاح اوست. از این رو گروه نمایشی میعاد صحنه نی‌ریز با تلاش جواد صبوری، به گردآوری و پخش آثار نمایشی هنرمندان انجمن نمایش نی‌ریز پرداخته است.

شعبانی از کسانی که مایل به دیدن فیلم‌های‌ تئاتر هستند خواست تا با همراه داشتن فلش به مرکز پژواک رایانه واقع در خیابان جانبازان، روبروی آموزشگاه فرهمندی مراجعه و فیلم‌های تئاتر را به رایگان دریافت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.