کد خبر: 6456
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
نمایشگاه دفاع مقدس در آباده

نمایشگاه عکس و پوستر نامداران جنگ با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ مقدس ایثار و شهادت و همچنین گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس بر پا شد که امید است گامی برای ترویج آن فرهنگ ناب برای مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان باشد.

به گزارش پیام خبر؛ هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده با اشاره به برگزاری نمایشگاه پوستر نامداران جنگ، دفاع مقدس را نماد شکوه و بزرگی مردم ایران دانست و بیان داشت: ایران عزیز ما در طول تاریخ پر فراز و نشیب خود سختی‌های بساری را متحمل شده و رخدادهای ناگواری را پشت سر نهاده است. مردم ما همیشه و در همه حال با استمداد از حضرت حق‌تعالی، بر موانع و گذرگاه‌ها پیروزمندانه عبور کرده‌اند که این نماد عظمت و شکوه این ملت همیشه در صحنه است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده آثار ماندگار دفاع مقدس را ارزشمند دانست و افزود: اگر امروز آثار و ارزش‌های دفاع مقدس زنده و جاوید مانده است، نشان‌دهنده‌ی این است که تلاش هنرمندان متعهد در آن زمان بی‌نتیجه نبود و آثار فاخر آنان، ناگفته‌های بسیاری را برای مردم بازگو می‌کند.

عضو کمیته فرهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آباده گفت: نمایشگاه عکس و پوستر نامداران جنگ با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ مقدس ایثار و شهادت و همچنین گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس بر پا گردید که امید است گامی برای ترویج آن فرهنگ ناب برای مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان باشد.

گفتنی است نمایشگاه عکس و پوستر نامداران جنگ به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.