کد خبر: 7029
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
عبدالرسول همتی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان ۸۲ هزار و ۱۴۸ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش پیام خبر، «عبدالرسول همتی»، امروز (چهارشنبه  ۷ آبان) با اشاره به آخرین آمار ابتلا به کرونا در استان فارس به خبرنگاران گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان ۸۲ هزار و ۱۴۸ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: تا کنون در کل استان بیش از ۳۵۶ هزار تست کرونا در آزمایشگاه های تشخیصی مولکولی استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: یک هزار و ۳۳۹ بیمار بستری مشکوک و علامت دار به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که ۱۸۶ نفر آنها با وخامت در شرایط جسمی خود در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به قربانیان کرونا در ۲۴ ساعت گذشته عنوان کرد: با مرگ ۱۷ نفر در ۲۴ ساعت قبل شمار قربانیان کرونا در استان فارس به یک هزار و ۳۴۳ نفر رسید.

همتی اعلام کرد: ۶۹ هزار و ۳۵۲ مبتلا به کرونا در استان نیز پس از بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

وی افزود: ۲۱ شهرستان فارس در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و ۱۲ شهرستان نیز وضعیت نارنجی دارند و استان فارسی ها باید بیش از پیش رعایت نکات بهداشتی مربوط به کرونا را جدی بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل