کد خبر: 7420
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
نشست خبری سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز - نواب قائدی

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: علاوه بر پروژه هایی که برای توسعه و عمران و آبادانی شهر در حال اجرا هستند، در حوزه زیرساختهای شهری نیز پروژه های خوبی اجرا و یا در حال اجراست.

به گزارش پیام خبر، «نواب قائدی»، امروز (سه شنبه 4 آذر) در بازدید از عملیات اجرایی لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن به رودخانه خشک، گفت: علاوه بر پروژه هایی که برای توسعه و عمران و آبادانی شهر در حال اجرا هستند، در حوزه زیرساختهای شهری نیز پروژه های خوبی اجرا و یا در حال اجراست.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز افزود: پروژه لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن را یکی از پروژه های خوب در حال اجرا در منطقه سه شهرداری شیراز است و افزود: مدیریت سیلاب و هدایت و انتقال آبهای حوزه آبریز دروازه قران از جمله اهداف اجرای این پروژه به شمار می رود.

وی طول  پروژه لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن را 2420 متر عنوان کرد و با بیان اینکه این پروژه با هزینه ای افزون بر 25 میلیارد تومان در حال اجراست، گفت: در این پروژه لوله های بتنی با سایزهای 1600، 1800 و 2000 به صورت دوبل در سه مقطع کارگذاری می شود.

قائدی همچنین به منظور بررسی، ساماندهی و مدیریت ترافیکی،  محدوده تقاطع هفت تن-چهل مقام، از این محدوده نیز بازدید کرد و گفت : با توجه به توپوگرافی محدوده، شیب مسیر، مشکلات مربوط به آبهای سطحی و نیز نظر به احداث کمربندی شمال شرقی، بایستی ضرورت احداث زیرگذر در این تقاطع بررسی مجدد شود.
 از طرفی با عبور لوله گذاری از محدوده تقاطع عملأ امکان احداث زیرگذر هم وجود نخواهد داشت که در این خصوص در اسرع وقت در کمیسیون تصمیم گیری خواهد شد.

 در این بازدید سعید نظری و لیلا دودمان دیگر اعضای شورای شهر، مهندس صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، دکتر گل دهان رئیس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری، شهردار منطقه سه و دیگر مدیران شهرداری نیز حضور داشتند.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.