فاطمه شیبانی مربی طناب زنی هیئت ورزش همگانی فارس

«فاطمه شیبانی»، مربی و داور بین المللی طناب زنی هیئت های ورزش همگانی استان فارس با ابلاغ رئیس فدراسیون جهانی طناب زنی به مدت چهار سال عضو کمیته جوانان فدراسیون جهانی طناب زنی شد.

به گزارش پیام خبر، «فاطمه شیبانی»، مربی و داور بین المللی طناب زنی هیئت های ورزش همگانی استان فارس با ابلاغ رئیس فدراسیون جهانی طناب زنی به مدت چهار سال عضو کمیته جوانان فدراسیون جهانی طناب زنی شد.

شیبانی پیش از این عناوینی نظیر مدرس برتر ایران در رشته ورزشی طناب زنی از سوی فدراسیون ورزشهای همگانی، رییس کمیته طناب زنی فارس از سال ۹۲ تا کنون ، قضاوت دو  دوره مسابقات آسیایی طناب زنی در سال های ۲۰۱۸ و۲۰۱۹ و مربیگری تیم ملی طناب زنی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۸چین و آسیایی ۲۰۱۹ کره جنوبی که منجر به کسب اولین مدال های بین المللی تاریخ جمهوری اسلامی ایران گردید را در کارنامه  حرفه ای خود داشت.

وی از انتخاب خود به مدت 2 سال به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون آسیایی طناب زنی از سال ۲۰۲۰ خبر داد و گفت: اکنون در کنار برنامه ریزی بین المللی برای ورزشکاران و مربیان طناب زن در کمیته فنی فدراسیون آسیایی، مسئولیت ‌برنامه ریزی برای آموزش و کلیه فعالیت های ورزشکاران طناب زن جوان در سطح جهانی به مدت چهار سال نیز به مسئولیت هایم اضافه شده است.

متن ابلاغ رئیس فدراسیون جهانی طناب زنی به شرح زیر است:

«خانم فاطمه شیبانی عزیز

 اتحادیه بین المللی طناب پرش انتصاب اخیر شما در کمیسیون توسعه جوانان ، YDC ، 2020 - 2024 را به شما تبریک می گوید. شما به عنوان عضو YDC در یک گروه شش نفره بسیار موفق عضو خواهید شد که مسئولیت این موارد را بر عهده خواهند داشت:

 ● تدوین یک استراتژی جهانی پایدار برای جوانان که با اطمینان توسعه ، مشارکت و گنجاندن در پرش از طناب / طناب را از ابتکارات مردمی و رقابت جوانان آغاز کرده و به رقابت آشکار بیندازد.

 ● مسیری را برای جوانان ایجاد کنیم که بخشی از ورزش ما باشد.

 ● ایجاد یک مسیر جامع برای جوانان در رده های سنی 12 تا 15 سال برای مسابقات بین المللی.

 ● استراتژی مشارکت جوانان IJRU (15 سال به پایین) را توسعه ، اجرا و ارزیابی کنید.

 با این نقش مهم برای شما بهترین موفقیت را آرزو می کنم و پیشاپیش از کمک بی اندازه شما در ورزش و جوانان پرش با طناب در سراسر جهان متشکرم.

شان همیلتون رئیس IJRU

 7 نوامبر 2020»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.