کد خبر: 7522
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
سرپرست جدید بازداشتگاه بوانات

طی حکمی از سوی مدیرکل زندان های فارس، محمدرضا رضانژاد، به عنوان سرپرست بازداشتگاه بوانات معرفی شد.

به گزارش پیام خبر، مراسم تکریم رئیس پیشین بازداشتگاه بوانات و معارفه سرپرست جدید این مرکز اصلاحی و تربیتی با حضور مهدی نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات، افشین مرزبان سرپرست اداره بازرسی زندان های فارس و سرهنگ دوم امیر طهماسبی فرمانده یگان حفاظت زندان های فارس، رئیس دادگستری و فرماندار بوانات در محل فرمانداری این شهرستان برگزار و از زحمات امید فرخنده رئیس پیشین قدردانی شد.

رئیس حفاظت و اطلاعات زندان های فارس گفت: استان فارس دارای ۲۰مرکز اصلاحی و تربیتی است که از نظر تعداد، در سطح کشور رتبه اول را دارد و از نظر جمعیت کیفری هم در رتبه سوم کشوری قرار دارد.

مهدی نعمتی ضمن قدردانی از مسؤولین شهرستان بوانات گفت: مسؤولین قضایی و اجرایی شهرستان طی خدمت آقای فرخنده در بوانات در زمینه اجرای مطلوب برنامه های اصلاحی و تربیتی، توسعه دادرسی الکترونیک، اشتغال زندانیان همکاری خوبی داشته اند که جای قدردانی دارد.

وی اضافه کرد: آقای رضانژاد سرپرست جدید بازداشتگاه بوانات نیز از نیروهای مستعد و با تجربه کافی در امور زندانبانی هستند و امیدواریم همچون گذشته با همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی نسبت به برنامه های تحولی قوه قضائیه و در اجرای قوانین ودستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی و آینن نامه اجرایی سازمان زندان ها اهتمام لازم را داشته باشند و گام های مؤثری در جهت نیل به اهداف عالیه نظام بردارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.