کد خبر: 8043
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
محمدهادی جعفرپور، وکیل دادگستری فارس

وکیل دادگستری فارس با ارسال پیامی، پیرامون کرونا، در مورد اتفاقات این روزها ابراز نظر کرد، در این پیام آمده است: اگر شما با کرونا شوخی دارید، کرونا با مردم شوخی ندارد.

به گزارش پیام خبر، محمدهادی جعفرپور، وکیل دادگستری فارس با ارسال پیامی پیرامون کرونا، در مورد اتفاقات این روزها ابراز نظر کرد، در این پیام آمده است:

هنوز آثار نسبتا مثبت محدودیت های ترددهای شبانه در کنترل انتشار ویروس منحوس کرونا بارور نشده که اظهارات وزیر آموزش و پرورش راجع به بازگشایی مدارس دلشوره و نگرانی را به خانواده ها تحمیل کرده، گویی پس از یکسال مدیران محترم قادر به اتخاذ تدبیر و سیاست مناسبی در برخورد با این معضل نیستند که از هر سو اخبار ضد و نقیض روح و روان مردم را به بازی گرفته، سبب این ظن و گمان می شود که جان و سلامتی ملت موضوع آزمون و خطای مدیران است!

ممنوعیت ترددهای شبانه و بازگشایی مدارس و تالارها، حکایت «قسم حضرت عباس و دم خروس» است

معادله منع تردد شبانه با مجوز فعالیت تالارهای پذیرایی را با چه فرمولی حل می کنید؟ چطور به کودکان دبستانی مفهوم رعایت پروتکل های بهداشتی را منتقل کرده اید که با خیالی آسودده خبر از بازگشایی مدارس می دهید؟

دلهره های کرونا کم بود باید نگران بی تدبیری ها هم‌باشیم

انگار دل مدیران محترم برای افزایش آمار مرگ و میر وافزایش مبتلایان کرونا تنگ شده، چشم دیدن منفی شدن آمار مبتلایان کرونایی را ندارند، بهمن ماه سال گذشته بود که با ندانم کاری برخی مدیران، مردم درگیر این بلای منحوس شدند و بهمن ماه امسال نیز قرار است با تصمیمات مدبرانه مجدد با افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونایی مواجه شویم.

مدیران محترم اگر شما با کرونا شوخی دارید، بدانید و آگاه باشید کرونا با جان مردم شوخی ندارد، ملت تازه به شرایط فعلی خو گرفته به قولی سالی ساخته اند و ماهی هم خواهند ساخت، ادامه محدودیت های فعلی تا پایان سال هیچ فایده ای که نداشته باشد لااقل سبب تثبیت وضعیت فعلی و کنترل اوضاع می شود، کاری نکنید که ملت فکر کنند به بهانه کاهش آمار کرونا به دنبال برخی امور حاکمیتی و غیره هستید، روح و روان والدین با خبر بازگشایی مدارس بیش از پیش به هم ریخته و شما مسبب این وضعیت روانی هستید، خدایی خودتان حاضر می شوید کودک هفت هشت ساله اتان در این شرایط به مدرسه برود؟؟

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.