کد خبر: 8080
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
ورزش همگانی فارس

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک  اداره کل محیط زیست و هیئت ورزش های همگانی استان فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل محیط زیست و هیئت ورزش های همگانی استان فارس گفت: به مناسبت روز هوای پاک و با توجه به همگانی بودن وظیفه حفاظت از محیط زیست و در جهت حفاظت از زیستگاه‌های آبی و آبزیان و همچنین اشاعه فرهنگ صحیح ماهیگیری و طبیعت گردی مسئولانه با عنایت به رسالت سازمانی اداره کل محیط زیست استان فارس و پتانسیل‌های هیئت ورزش های همگانی استان فارس این تفاهم نامه منعقد شد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس ادامه داد: به ویژه با همکاری کمیته ماهیگیری ورزشی استان فارس تفاهم نامه همکاری متقابل فی مابین اداره کل حفاظت از محیط زیست استان فارس به نمایندگی «حمید ظهرابی» از یک طرف و هیئت ورزش های همگانی استان فارس به نمایندگی « سیروس پاک فطرت » و کمیته ماهیگیری ورزشی  استان فارس به نمایندگی «امید مختاری» در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ منعقد شد.
خاطر نشان می شود، طرفین بر لزوم حفاظت از زیستگاهای آبی و تنوع زیستی استان و کمک بر اشاعه فرهنگ صحیح گردشگری طبیعی و ماهیگیری ورزشی و همچنین بهسازی و پاکسازی زیست بوم های آبی استان تاکید کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.