کد خبر: 8088
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
آرم مخابرات ایران

مشکلات و زیر ساخت های مرکز تلفن شهید دستغیب در جلسه ای با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس بررسی شد.

به گزارش پیام خبر، جلسه بررسی مشکلات و زیر ساخت ها موجود در مرکز تلفن شهید دستغیب با حضور مهندس ایزدی، مدیر منطقه؛ مهندس مرادی، مدیر دفتر  مدیر منطقه؛ مهندس تاکی، مدیر مخابرات مرکز استان؛ مهندس امین داور، رئیس مرکز تلفن شهید دستغیب و تعدادی از کارشناسان مخابرات منطقه فارس روز دوشنبه مورخ ۲۹ دی ماه به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

در این جلسه به منظور ارائه خدمات بیشتر به مشترکین گرامی زیر ساخت های موجود در مرکز تلفن شهید دستغیب، موانع و مشکلات موجود در راه توسعه  دائری تلفن ثابت، نقاطی از این مرکز تلفن  که نیاز به توسعه دارند و مراحل تبدیل ۶ کافوی مسی به کافو نوری مورد بحث و  بررسی قرار گرفت.

مدیر مخابرات منطقه فارس در این جلسه ضمن دریافت گزارش عملکرد فعالیت های انجام شده در مرکز تلفن شهید دستغیب دستور بررسی هرچه سریع تر مشکلات و انجام امور مربوطه را صادر نموده و اظهار امیدواری کرد تا در اسرع وقت موانع موجود مرتفع شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.