کد خبر: 9522
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
کرونا

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۰ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان به ۸۰ هزار و ۶۵۸ نفر رسید. و مجموع جانباختگان به ۸۰ هزار و ۶۵۸ نفر رسید.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹ هزار و ۶۵۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که هزار و ۴۰۰ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کرونا در کشور به 2 میلیون و ۹۴۵ هزار و ۱۰۰ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۰ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان به ۸۰ هزار و ۶۵۸ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون دو میلیون ۵۰۸ هزار و ۹۰۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. سه هزار و ۹۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۲۰ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۶۲۱ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۱ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۳۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل