کد خبر: 955
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
بازی ایران - اسپانیا - جام جهانی ۲۰۱۸

مراسم تودیع و معارفه استاندار فارس که از برنامه های شلوغ این روزها به حساب می آمد،با پخش مستقیم فوتبال تیم ملی ایران - یمن همراه شده بود که در میان افراد از مدیران و حتی خبرنگارانی بودند که با گوشی و یا تبلت های خود بازی را به شکل زنده نگاه می کردند.

به گزارش پیام خبر، مراسم تودیع و معارفه استاندار فارس با حضور ذوالفقاری، معاون امنیتی وزارت کشور، برگزار شد، از قبل اعلام شده بود که به خاطر شلوغی زودتر حضور یابید تا جای نشستن در سالن «شهید امامی» استانداری پیدا کنید.

مراسم با کمترین تاخیر در ساعت 19 و پنج دقیقه آغاز شد، به گونه ای راهروهای این سالن در طبقه همکف با صندلی پر شد و برخی افراد و مدیران هم به طبقه بالایی این سالن راهنمایی شدند، افرادی که دیرتر آمده بودند هم در لابی مرکزی ساختمان شماره یک استانداری فارس، به شکل ویدئویی در جریان اتفاقات داخل سالن قرار می گرفتند.

مراسم تودیع و معارفه استاندار فارس که از برنامه های شلوغ این روزها به حساب می آمد، با پخش مستقیم فوتبال تیم ملی ایران با یمن همراه شده بود که بودند در میان افراد از مدیران و حتی خبرنگاران که با گوشی و یا تبلت های خود بازی را به شکل زنده نگاه می کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل