کد خبر: 9559
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
ستاد مردمی اصناف و بازاریان حامی سید ابراهیم رئیسی در استان فارس

رئیس ستاد مردمی اصناف و بازاریان حامی سید ابراهیم رئیسی در استان فارس گفت: اصناف و بازاریان استان فارس با هدف تشویق مردم به مشارکت در انتخابات با ایجاد ستاد مردمی، حمایت خود را از سید ابراهیم رئیسی آغاز کردند.

به گزارش پیام خبر، سید محمود هاشمی در مراسم افتتاح ستاد مرکزی اصناف و بازاریان حامی سید ابراهیم رئیسی در استان فارس گفت: این ستاد مردمی به صورت خودجوش توسط اصناف استان ایجاد شده است و هدف اصلی آن جلب مشارکت مردمی در انتخابات و انتخاب اصلح برای بهبود شرایط است.

رئیس ستاد مردمی اصناف و بازاریان حامی سید ابراهیم رئیسی در استان فارس افزود: شعبه دوم این ستاد در شیراز نیز به زودی راه اندازی خواهد شد و از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغات موثر استفاده می شود.

وی اضافه کرد: لازم است تا افراد مخلص برای تشویق مردم به مشارکت در انتخابات وارد صحنه شوند که اصناف و بازاریان استان با همین هدف به تشکیل ستاد انتخاباتی اقدام کرده اند و اگرچه سلیقه ها متفاوت است اما اصناف به عنوان بخش خصوصی و مردمی صبور که در فشارهای اقتصادی همواره پر تلاش بوده اند وارد این عرصه شده است.

هاشمی تاکید کرد: اصناف و بازاریان استان در آستانه انتخابات تلاش می کنند تا از فضای مجازی برای تبلیغات و دعوت به مشارکت مردمی استفاده موثر داشته باشند و آمار و نظر سنجی ها نشان می دهد که اکثر مردم فارس مانند استان های دیگر به آیت الله رئیسی گرایش دارند و مناظره های ایشان نیز مورد پسند عامه مردم است.

وی با اشاره به نقش موثر بخش خصوصی در توسعه اقتصادی عنوان کرد: تصدی گری دولت بر بخش خصوصی باید کاهش یابد و امیدواریم با تشکیل دولت جدید و توانمند شاهد اعتماد به بخش خصوصی، اصناف و بازاریان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل