محمد جواد سلمان پور رئیس ستاد انتخابات سید ابراهیم رئیسی شورای وحدت در استان فارس

رئیس ستاد انتخابات سید ابراهیم رئیسی شورای وحدت در استان فارس گفت: ایفای نقش موثر اصناف و ایجاد ستادهای انتخاباتی برای آیت الله رئیسی به صورت خودجوش توسط اصناف فارس نشانه تحولی بزرگ در عرصه انتخابات است.

به گزارش پیام خبر، محمد جواد سلمان پور در مراسم افتتاح ستاد مرکزی اصناف و بازاریان حامی سید ابراهیم رئیسی در استان فارس گفت: سه گروه روحانیون، دانشگاهیان و اصناف نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند که نقش اصناف در این میان و پس از پیروزی انقلاب نیز همواره پر رنگ بوده است.

رئیس ستاد انتخابات سید ابراهیم رئیسی شورای وحدت در استان فارس افزود: اگر اقتصاد در دست اصناف کشور قرار بگیرد شاهد نتایج مطلوبی خواهیم بود و در مناظرات انتخاباتی این موضوع مهم باید مطرح شود زیرا سپردن اقتصاد به دست مردم از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

وی اضافه کرد: مشکلات امروز جامعه ما به هشت سال گذشته محدود نمی شود بلکه در تمامی این سالها و دولت های قبلی ریشه دارد و حضور آیت الله رئیسی در عرصه انتخابات امیدی برای مردم ایجاد کرده است زیرا خدمات وی در قوه قضائیه و آستان قدس رضوی در سال های قبل مشهود است.

سلمان پور تاکید کرد: اصناف، دانشگاهیان و روحیانیون با یک اقدام بی سابقه برای حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات از بهمن سال قبل دعوت به عمل آورده اند.

وی تصریح کرد: ایفای نقش موثر اصناف و ایجاد ستادهای انتخاباتی برای آیت الله رئیسی به صورت خودجوش توسط اصناف فارس نشانه تحولی بزرگ در عرصه انتخابات است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل