رادیو فارس

معاون صدای مرکز فارس گفت: بر اساس رتبه بندی شبکه های استانی صدای مراکز، رادیو فارس با کسب نمره ۷۷ و ۹۳ صدم در مقایسه با مراکز ۳۳ گانه استانی، رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش پیام خبر، یاسر جمالی، امروز (سه شنبه ۲۵ دی) در جمع خبرنگاران از برتری رادیو فارس در ارزیابی پاییزی رادیوهای کشور بر اساس ارزیابی ها خبر داد و گفت: این ارزیابی ها فصلی و سه ماهه انجام می گیرد، الگوهای ارزیابی ۱۴ مورد از جمله میانگین امتیاز برنامه ها، تعداد عوامل موفق، برنامه های موفق، کیفیت کنداکتور، رادیو نما، حضور در جشنواره ها، کم و کیف برگزاری جلسات طرح و برنامه و غیره است.

معاون صدای مرکز فارس با بیان اینکه فارس با نمره ۷۷ و ۹۳ صدم در مقایسه با مراکز ۳۳ گانه استانی، رتبه نخست را کسب کرد، گفت: نظر مخاطبان نیز یکی از الگوهای مهم در این ارزیابی ها است و در هرفصل مسئولان نظر سنجی سازمان، به طور میدانی براساس استانداردهای علمی میزان مخاطب و رضایت مندی رادیو را سنجش می کنند.

وی افزود: میزان شنونده رادیو فارس در پاییز ۹۷، بیش از ۳۴ درصد بود که برنامه های صبحگاهی «سلام کاکو» با ۶۵ درصد و «پسین دلگشا» با ۶۳ درصد مخاطب، بیشترین شنونده را به خود اختصاص دادند.

جمالی با بیان اینکه برای کسب رضایت مخاطب در رادیوی محلی فارس قدم های خوبی برداشته شده است، خاطرنشان کرد: ایجاد کنداکتور چابک و خوش ریتم، راه اندازی برنامه های پرمخاطب و حذف برنامه های کلیشه ای و طولانی، تمرکز بر روی برنامه ای بومی و محلی و توجه ویژه به شهرستان ها، تولید برنامه های با نشاط طنز، تفریحی، تولید به روز و تمرکز بر نیاز مخاطب در انتخاب موضوعات ازجمله تلاش های معاونت صداست که به طور جدی دنبال می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل