تیتر سه زیرسرویس

 • آماده سازی لباس شیرخوارگان حسینی (ع)

  آماده سازی لباس شیرخوارگان حسینی (ع)

  ماه محرم و طلوع هلال آن یادآور مصیبت بزرگ حضرت سید الشهداء (ع) است. این ماه، ماه اندوه، حزن و ماه عزاداری دوستان اهل بیت (ع) به شمار می‌رود. در این ماه و به ویژه در ۱۰ روز آغازین آن، امت اسلامی و مردم با بصیرت ایران با راه‌اندازی دسته‌های عزاداری، سیاه پوشیدن، شرکت در مجالس عزا و هر عملی که مصداق اقامه عزا برای سیدالشهداء (ع) باشد شرکت می‌کنند. یکی از برنامه‌هایی که هر سال در اولین جمعه ماه محرم انجام می‌شود همایش جهانی شیرخوارگان حسینی (ع) است که این همایش امسال جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ همزمان در سراسر ایران و ۴۵ کشور دنیا برگزار می‌شود، این روزها نیز، دوخت و بسته‌بندی لباس شیرخوارگان حسینی (ع) توسط دبیرخانه مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) در استان‌های فارس و کرمان آغاز شده و با حضور عاشقان امام حسین (ع) در حال انجام است. /عکس: الهه پورحسین | مهلا جنابی - باشگاه خبرنگاران

 • آماده‌سازی گنبد حرم مطهر حضرت امام حسین (ع)

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خبر داد؛

  آماده‌سازی گنبد حرم مطهر حضرت امام حسین (ع)

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از جداسازی و پیاده‌سازی قطعات بتنی گنبد جدید حرم مطهر امام حسین (ع) در کرمان برای انتقال به کربلای معلی خبر داد.

 • کسی خسارت ملخ‌ها را گردن نمی‌گیرد

  ضرر حمله ملخ‌ها به مزارع و کشتزارها چگونه بررسی می‌شود؟

  کسی خسارت ملخ‌ها را گردن نمی‌گیرد

  درحالی‌که امسال شاهد هجوم بی‌سابقه ملخ به مزارع و کشتزارها بوده‌ایم، هنوز همگرایی بین‌المللی برای مقابله با این آفت وجود ندارد. از طرف دیگر، آسیب کشاورزان از این آفت دقیقا برآورد نشده و حرفی هم از جبران خسارت نیست.