تیتر سه زیرسرویس

 • قلعه فلک‌الافلاک خرم ‌آباد

  قلعه فلک‌الافلاک خرم ‌آباد

  قلعه فلک‌الافلاک خرم ‌آباد

 • لزوم توجه بیشتر مردم به بحث مهارت آموزی در دانشگاه ها

  لزوم توجه بیشتر مردم به بحث مهارت آموزی در دانشگاه ها

  رئیس دانشگاه علمی و کاربردی کشور با یادآوری این مطلب که اعتقاد داریم آموزش های مهارتی در سبد انتخاب مردم قرار گرفته است، صرف داشتن مدرک راهی برای اشتغال نیست این مورد 50 سال پیش در کشورهای پیشرفته مورد توجه قرار گرفت و امروز این نگاه در کشور ایجاد شده است، گفت: مردم به بحث مهارت آموزی در دانشگاه ها توجه بیشتری داشته باشند.

 • وضعیت کنونی پل دختر

  وضعیت کنونی پل دختر

  وضعیت کنونی پل دختر. / عکس: بهار نصیری پور

 • زیبایی های بهار

  زیبایی های بهار

  پس از بارش های اخیر چهره بهاری برخی شهرها بسیار دیدنی است.

 • خاطرات به گِل نشسته

  خاطرات به گِل نشسته

  آن روز که آمد، از دوستی کهنه‌ی لرستان با گل و خاک خبر داشت. سیل آمد، خروشید و همه‌ی آنچه زندگی نام داشت را با خود برد، امسال خرّه‌گیری زودتر از قرار سال‌های قبل به سراغ لرستان آمد، گرچه پیراهن سیاه نپوشاند. سیل نه‌تنها خانه و زندگی، که همه‌ی دلگرمی‌های کوچک و بزرگ مردم را هم با خود برد، اما نمی‌دانست این خانه‌ها و مردمانش ریشه در صبر دارند و از میان انبوه درد و مصیبت، خاطره‌ها راهشان را از میان گل‌ولای هم باز می‌کنند و دوباره لبخند می‌کارند و امید رسیدن روزهای نو می‌دهند.

 • ارسال ۲۳ کامیون و تریلر کمک های مردمی به مناطق سیل زده غرب کشور

  ارسال ۲۳ کامیون و تریلر کمک های مردمی به مناطق سیل زده غرب کشور

  مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس با تاکید بر اینکه در زمان سیل لرستان سپس خوزستان برای کمک رسانی اعلام آمادگی کردیم، گفت: ۲۳ کامیون و تریلر به سمت این ۲ استان حرکت کردند و ۱۱ کامیون هم کمک های مردمی دریافت شد.