اخبار مهم سرویس

 • روز سیزدهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز سیزدهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز سیزدهم جام ملت های آسیا، چهار بازی برگزار شد در این بازی ها عمان با نتیجه سه بر یک از سد ترکمنستان گذشت، بازی تیم های لبنان با نتیجه چهار بر یک به نفع کره شمالی به پایان رسید و قطر ۲ بر صفر از عربستان برد و بازی ژاپن و ازبکستان هم ۲ بر یک به نفع ژاپن به پایان رسید.

 • روز دوازدهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز دوازدهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز دوازدهم جام ملت های آسیا، چهار بازی برگزار شد در این بازی ها کره جنوبی و ویتنام با نتیجه مشابه ۲ بر صفر از سد حریفان خود، چین و یمن گذشتند، بازی تیم های قرقیزستان و فیلیپین با نتیجه سه بر یک به نفع قرقیزستان به پایان رسید و بازی تیم ملی ایران و عراق بدون گل مساوی، پایان یافت.

 • روز یازدهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز یازدهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز یازدهم مسابقات جام ملت های آسیا، با ۲ بازی پیگیری شد که در این بازی ها استرالیا سه بر ۲ از سد سوریه گذشت و بازی فلسطین با اردن هم بدون گل مساوی به پایان رسید.

 • روز دهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز دهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز دهم مسابقات جام ملت های آسیا، با ۲ بازی پیگیری شد که در این بازی ها بحرین یک بر صفر از سد هندوستان گذشت و بازی تایلند با امارات میزبان با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید.

 • روز نهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز نهم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز نهم جام ملت های آسیا، سه بازی برگزار شد تیم قطر توانست با نتیجه ۶ بر صفر کره شمالی را درهم بکوبد، ازبکستان با نتیجه چهار بر صفر و ژاپن با نتیجه یک بر صفر عمان را برد.

 • روز هشتم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز هشتم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز هشتم جام ملت های آسیا، سه بازی برگزار شد که تیم عراق با نتیجه سه بر صفر از یمن برد، تیم های ایران و عربستان سعودی توانستند با نتیجه مشابه ۲ بر صفر به ترتیب از سد حریفان خود ویتنام و لبنان عبور کنند.

 • روز هفتم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز هفتم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز هفتم جام ملت های آسیا، سه بازی برگزار شد که تیم کره جنوبی با نتیجه یک بر صفر از قرقیزستان برد، تیم های استرالیا و چین توانستند با نتیجه مشابه سه بر صفر به ترتیب از سد حریفان خود فلسطین و فیلیپین عبور کنند.

 • روز ششم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز ششم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز ششم جام ملت های آسیا سه بازی برگزار شد که تیم تایلند با نتیجه یک بر صفر از بحرین برد تیم های اردن و امارات توانستند با نتیجه مشابه ۲ بر صفر به ترتیب از سد حریفان خود سوریه و هندوستان عبور کنند.

 • روز پنجم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  روز پنجم جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

  در روز پنجم جام ملت های آسیا سه بازی برگزار شد که تیم های ژاپن، ازبسکتان و قطر توانستند به ترتیب با نتیجه های سه بر ۲، دو بر یک و ۲ بر صفر از سد حریفان خود کره شمالی و ویتنام عبور کنند.

ویژه جام ملت های آسیا

آخرین اخبار

ورزشی